Değerlerimiz

SEVGİ PINARI EĞİTİM KURUMLARI olarak vizyonumuz çerçevesinde ve misyonumuza göre belirlediğimiz hedeflerimize ulaşırken milli ve manevi değerlerimize inanır ve sahip çıkarız.

Tüm çalışmalarımızda ve hareketlerimizde bu değer temeldir. Herhangi bir durum öncelikle ve ağırlıkla öğrencilerimizin çok yönlü gelişimini nasıl etkileyeceği ve destek olacağı bakış açısı ile değerlendirilir.

Tüm sözel ve yazılı ilişkilerimizde temel esas ve kurum prensibimiz olarak çocukla, veliyle, diğer kurumlar ve bireyler ile kurduğumuz ilişkide ve kendi içimizde- her zaman açık ve dürüstüz. Verdiğimiz sözlerin daima arkasında dururuz.

Tüm çocuklarımıza ve velilerimize verdiğimiz hizmette aynı özen, dikkat verimlilik ve emeği gösteririz. İhtiyaçlarını ve farklılıklarını bilerek, ulaşılmak istenen hedeflere doğru, söz verdiğimiz iyi hizmeti herkese sunarız.

Tüm paydaşlarımıza büyük saygı duyarız. Bu nedenle işimizi, hiçbir zaman tesadüflüğe ve şansa bırakmadan, tecrübe ve deneyimlerimiz ile, bilgi, enerji ve yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanarak yapmaya özen gösteririz. Bu kurum prensibimizi daha ileriye götürebilmek için kendimizi sürekli geliştirmeye çalışırız. Bir işi daha iyi yapabileceksek, sizlerden gelen olumlu destek ile en iyisini yaparız.

Temel misyon ve vizyonumuz çocuklarımızın çok yönlü gelişimine destek olmak kendi yeteneklerini keşfetmektir. Bu gelişimi destekleme yolunda velilerimizle her zaman çok yönlü işbirliği içine gireriz.Uzman eğitim kadromuz ve psikolojık danısmanlık hızmetımız ile tüm sorun ve sorularınıza cevap arıyoruz

Rakiplerimize saygı duyarız. Onlar da çocuklara hizmet veren kurumlardır. Hiçbir kurumu duyduklarımıza göre değerlendirmez ve onlar hakkında başkaları ile konuşmayız.

Whatsapp Destek Hattı